13 Şubat 2014 Perşembe

Hollywood'dan güzellik sırları

Hayranlık duyulan Hollywood yıldızlarının güzellik sırlarını merak mı ediyorsunuz? Yazımızı okumaya hemen başlayın!

Takma Kirpikler

Uzun kirpikler, bir anda tüm yüz ifadenizi gözlerinizin şeklini bile değiştirebilir. Böylesi güçlü bir etkiyi tabi ki Hollywood da gözden kaçırmıyor, takma kirpikler birçok ünlünün vazgeçemediği silahı. Takma kirpiklerin 2-3 günlük ve 4-5 haftalık gibi farklı çeşitleri bulunuyor. En büyük fanlarından biri de Leighton Meester.
Hollywood-makyaj-sirlari-Leighton-Meester
Nemlendirme

Sıradaki sırrımız yaşının neredeyse yarısı kadar görünmeyi başarabilen güzeller güzeli Demi Moore'dan. Demi Moore, böylesi genç görünebilmesinin sebebini "nemlendirmek, nemlendirmek ve nemlendirmek" olarak açıklamış. Eve ne kadar geç gelirse gelsin, yüzünü temizlemek ve nemlendirmek için vakit harcıyormuş.
Hollywood-makyaj-sirlari-Demi Moore
Yoga

Jennifer Aniston ise fit vücudunu yogaya borçlu olduğunu söylüyormuş. Kişisel eğitmeni ile haftada 5 gün yoga yapıyor ve bunu hiç sektirmiyormuş.
Parfüm

Salma Hayek güzellik sırrını parfüm olarak açıklamış. Güzel kokmak hangimize kendini daha güzel hissettirmez ki? Salma Hayek de bazen yalnızken bile parfüm sıkıyormuş.
Doğal Saç Rengi

Güzelliğin aslında çok basit ve temel bir kuralı bu, doğallık. Doğal sarışın Naomi Watts da annesinin tavsiyesine uyup saçını asla boyatmayanlardan. Annesi "Saçını boyatma. Bu dövme yaptırmak gibi bir şey, bir kere başladın mı duramazsın" dermiş.
Hollywood-makyaj-sirlari_Naomi-Watts
Uyku

Hollywood güzellik sırlarının en kolay, en masrafsız ve en keyiflisi bu olsa gerek; uyku! Gwyneth Paltrow, kendisine güzellik sırları sorulduğunda "ilk başta uyku" demiş. Yeterli ve kaliteli bir uyku, aslında güzelliğin yapı taşını oluşturuyor.
Hollywood-makyaj-sirlari-Gwyneth-Paltrow

Kaynak:mahmure.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder